Сумка через плече C.P Company стильна сумка з лінзою!
- ремінець регулюється
- основне відділення на застібці та кишеня на змійці ззаду
- Матеріал: Якісний нейлон, дуже приємний на дотик.
- на лінзі є плівка
- розмір 25 на 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | C. P. Company |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴









