Внутрішній відсік для зберігання дозволяє легко зберігати і захоплювати ваш гаманець або телефон.
- Деталі Jordan, вбудовані в ремінець, надають неповторний вигляд цієї універсальної упаковці.
Розмір 40*16*9
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jordan |
| Высота | 16 см |
| Длина | 49 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 9 см |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 515 ₴
