100% Поліестер: Синтетичне волокно, яке виготовляється з поліетилентерефталату (ПЕТ) і відоме своєю довговічністю, низькою змочуваністю та здатністю швидко сохнути. Завдяки цим властивостям його часто використовують як добавку до текстилю, що покращує його експлуатаційні властивості, такі як збереження форми та стійкість до зминання.
ДЕТАЛІ
Кольори на фото в наявності
Застібка: Молния
Деталі: Принт на всей поверхности
Розмір: 20 x 17 x 4 cm
Бренд: Vans
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vans |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черно-белый |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴
