-50%

Сумка бананка через плече/Nike Air Jordan Sportswear Хаки
1 540 ₴
770 ₴
- Готово к отправке
- Код: sa0-kwk-mtw
+380 (99) 320-84-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Рефлективна полоска спереду на застібці
- Внутрішній відсік для зберігання дозволяє легко зберігати і захоплювати ваш гаманець або телефон.
- Деталі Nike, вбудовані в ремінець, надають неповторний вигляд цієї універсальної упаковці.
- Xin-пакет Nike Sportswear
- Матеріал: 100% поліестер
- Розміри: Довжина 42см Ширина 8 Висота 15см
Взагалі дуже класно сумка виглядає в живу,будете задоволенні покупкою на 100%.
Bara 200 грам
Нова з бірками
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Air Jordan |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 14 см |
| Длина | 38 см |
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный обхват талии | 136 см |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Хаки |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴