Основні характеристики
Виробник
Thrasher
Країна виробник
Китай
Матеріал
Поліестер
Колір
Чорний
Опис товару
Месенджер Thrasher
Відділення; 2 зовнішні і одне всередині.
Фурнітура YKK.
Розмір: 18.5×14 cm.
Колір: Чорний та Синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thrasher |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 030 ₴






