-50%

Сумка через плече Vans Bail Shoulder Bag
1 040 ₴
520 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1315
+380 (99) 320-84-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Склад
100% Поліестер: Синтетичне волокно, яке виготовляється з поліетилентерефталату (ПЕТ) і відоме своєю довговічністю, низькою змочуваністю та здатністю швидко сохнути. Завдяки цим властивостям його часто використовують як добавку до текстилю, що покращує його експлуатаційні властивості, такі як збереження форми та стійкість до зминання.
ДЕТАЛІ
Кольори на фото в наявності
Застібка: Молния
Деталі: Принт на всей поверхности
Розмір: 20 x 17 x 4 cm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vans |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 20 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 2 основных |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 4 см |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Ширина | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴





