Месенджер від Nike AIR Jordan
Доступні кольори:
• Чорний, Оранжевий, Жовтий
Якість на рівні:
• Надійна фурнітура
• Щільний матеріал
• Компактний та зручний формат
Розміри:
• Ширина — 15 см
• Висота — 18 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Air Jordan |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 2 основных |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴






