Топова сумка Arcteryx з щільного матеріалу. Дуже вмістка, багато відділів
водонепроникний щільний матеріал
розмір 24*19
Кольори на фото
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arcteryx |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴

