Нова сумка на плече від new balance x noritake.
Деталі продукту
Штамп Новий баланс
Стать Унісекс
Торговець Linxi244 aiying Номер Gca24113
Спосіб відкриття сумки блискавка
Розмір 255*180*70 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | New Balance |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Унисекс |
| Глубина | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 527 ₴



