-50%

Сумка через плече Vans Bail Shoulder Bag Black Dimension - Bag
1 040 ₴
520 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1348
+380 (99) 320-84-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Опис
Сумка через плече Bail виготовлена зі 100% поліестеру із зовнішньою кишенею на блискавці та регульованим ремінцем.
Розмір 21*18 об'єм: 1,8 літра.
Розмір 21*18 об'єм: 1,8 літра.
Нова
Стать Унісекс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vans |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴







