Сумка через плече Champion
Розмір 17*14
Складається з:
2 кишені зовнішніх
1 основне відділення на блискавці (всередині кишеня)
Нова з бірками
В наявності кольори на фото
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴






