Сумка бананка на пояс/через плече Patagonia
Дуже стильна сумка виглядає дуже круто на тілі
Стиль унісекс
розмір 30*13*8
Нова
В наявності кольори на фото
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patagonia |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Высота | 13 см |
| Длина | 30 см |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 731 ₴







