





Сумка через плече Patagoniaміський Месенджер Патагонія барсетка Чорний
дуже яскрава та крута нейлонова сумка через плече
має 3 відділення
ремінець регулюється
максимальна довжина ремінця 130 см
сумка 20 см х 17 см х 5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patagonia |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 3 |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴







