Компактна та функціональна поясна сумка Mantis 2 зручна для поїздок та подорожей. Вона може бути як додаткове місце для зберігання речей, або як невелика сумка для прогулянок, куди легко вмістити все потрібне. Конструкція дозволяє зручно переносити Mantis як на талії, так і через плече, а задня м'яка панель Spacermesh забезпечує оптимальну вентиляцію і комфорт.
Особливості:
- Об'єм 2.5 л
- Зовнішня кишеня на блискавці має карабін для ключів.
- Внутрішня потайна кишеня зі зручним доступом і внутрішня захисна кишеня на блискавці.
- Непомітна кишеня на задній панелі відмінно підходить для смартфона чи проїзних документів.
- Ущільнена задня панель Spacermesh™ для комфорту та вентиляції.
- Регульований ремінь можна носити на талії або подовжити носіння через плече.
- Виготовлена з міцної та зносостійкої нейлонової тканини 420d HD.
Особливості:
- Об'єм 2.5 л
- Зовнішня кишеня на блискавці має карабін для ключів.
- Внутрішня потайна кишеня зі зручним доступом і внутрішня захисна кишеня на блискавці.
- Непомітна кишеня на задній панелі відмінно підходить для смартфона чи проїзних документів.
- Ущільнена задня панель Spacermesh™ для комфорту та вентиляції.
- Регульований ремінь можна носити на талії або подовжити носіння через плече.
- Виготовлена з міцної та зносостійкої нейлонової тканини 420d HD.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arcteryx |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Длина ручек | 0 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴





